Dzień bez plecaka

Czas dla kreatywnych

Dzień bez plecaka – więc w co spakuję swoje rzeczy do szkoły?- Takiego problemu na pewno nie mieli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Ich kreatywność nie miała granic, udowodnili to swoimi śmiałymi a zarazem zabawnymi pomysłami: zaczynając od futerałów na instrumenty lub szachy, wózki różnych rozmiarów, suszarkę na pranie, przez mikrofalówki, tostery, skrzynki, lodówki, na choince, klatkach czy poduszkach kończąc!!! Na pewno był to fajny dzień w super atmosferze! Dziękujemy Wam Drodzy Uczniowie i Nauczyciele za ten powiew szaleństwa i luzu.