Konkurs na pisankę

Wyniki

Konkurs ogłoszony przez Samorząd uczniowski na własnoręcznie, pomysłowo wykonaną PISANKĘ WIELKANOCNĄ – rozstrzygnięty!!! Licealiści na tyle kreatywnie podeszli do zadania, że jury trudno było wybrać tą najpiękniejszą. Na podium znaleźli się:
1.miejsce klasa 1 PE
2.miejsce klasa 3 PA
3.miejsce klasa 3 PB
Dziękujemy wszystkim pozostałym klasom tj. 2 PD, 1 PB, 0P1, OP2, za udział i zaangażowanie w realizację projektów Samorządu uczniowskiego.
Wasze prace stały się pięknymi dekoracjami naszej szkoły, dzięki którym wszyscy mogą poczuć klimat zbliżających się świąt.

Koordynator: p.Joanna Szurowska
SU LO