II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze

Miejska Inauguracja Roku Szkolnego

Witaj szkoło!

W tym roku nasza szkoła była gospodarzem Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego 2022/2023 w Zielonej Górze. Dla naszej społeczności było to ważne wydarzenie, albowiem podczas uroczystości Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, która tworzy wraz z II Liceum Ogólnokształcącym – Zespół Szkół Ekologicznych, otrzymała gratulacje i nagrodę za najwyższy wynik egzaminu ósmoklasisty wśród szkół prowadzonych przez Miasto Zielona Góra. Dla licznie przybyłych gości pracujących i związanych z edukacją nasi uczniowie i nauczyciele przygotowali proekologiczną część artystyczną, która wywarła na wszystkich ogromne wrażenie. Bardzo dziękujemy naszym gościom za wizytę i ogrom ciepłych słów i podziękowań.

 Bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom za ich zaangażowanie przy realizacji tego dużego przedsięwzięcia, Dyrekcji i nauczycielom – za ogromny trud włożony w przygotowania i obsłudze szkoły – za “ogarnięcie” tak dużej imprezy strategicznie i logistycznie.

Życzymy wszystkim, aby tak, jak fantastyczna była ta tegoroczna inauguracja, tak samo fantastyczny był cały rok szkolny 2022/2023.

Więcej na ten temat:

https://zielonagora.naszemiasto.pl/25-tysiecy-mlodych-ludzi-rozpoczelo-rok-szkolny-i/ar/c5-8975563

https://www.wzielonej.pl/hot/to-bedzie-trudny-rok-za-nami-miejska-inauguracja-roku-szkolnego/

II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne z Oddziałami Integracyjnymi im. Unii Europejskiej w Zespole Szkół Ekologicznych w Zielonej Górze

© Mariusz Szpakowicz