Światowy Tydzień Przestrzeni Kosmicznej

Wyniki konkursu

Światowy Tydzień Przestrzeni Komicznej zakończony, nagrody rozdane! Konkurs przeznaczony był dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 22 i II Liceum Ogólnokształcącego. Jury konkursu miało przyjemność obejrzeć bardzo ciekawe filmy, prezentacje dotyczące technologii kosmicznych, które pomagają w życiu na Ziemi i bezpieczeństwa w przestrzeni kosmicznej oraz podziwiać wspaniałe pojazdy kosmiczne i ekorakiety. Wybór tych NAJ był bardzo trudny. W ramach lekcji fizyki zostały zorganizowane quizy astronomiczne, a zwycięskie drużyny otrzymały oceny CELUJĄCE z fizyki.

Tematy konkursowe:

Technologie kosmiczne a życie na Ziemi,

Bezpieczeństwo w przestrzeni kosmicznej a życie na Ziemi – film, prezentacja

Wyniki konkursu:

1 miejsce Julia Charęża – klsa 3PC

2 miejsce – Pola Mazur – klasa 2PD

3 miejsce – Pola Grzywacz , Julia Popek – klas 1PE

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy!