Zakończenie klas trzecich

Niezapomniane wrażenia

Po trzech latach edukacji nadszedł dzień, kiedy pożegnaliśmy uczniów klas trzecich. Jest to rocznik, który zamyka już erę absolwentów gimnazjów – tym bardziej uroczystość była podwójna. Na galę przybyli również liczni goście, nauczyciele i rodzice naszych absolwentów, aby podsumować trzy lata edukacji, podziękować za to, co było w tym czasie piękne i niezapomniane, wspólnie się pośmiać, powspominać i nagrodzić tych, którzy wyróżnili się z grona tegorocznych absolwentów.
Drodzy Uczniowie,
gratulujemy Wam wspaniałych sukcesów i osiągnięć. Cieszymy się, że wykorzystywaliście szanse i możliwości, które oferowała Wam nasza szkoła. Za Waszą pracę, wysiłek, zaangażowanie, entuzjazm chcemy dzisiaj bardzo gorąco podziękować. Przed Wami kolejny ważny etap w życiu. Jedni z Was będą kontynuować swoją edukację, inni podejmą pracę, ale wszystkim Wam składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Życzymy twórczego zapału oraz satysfakcji z kolejnych osiągnięć.
Powodzenia!
Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ekologicznych