Zbiórka elektrośmieci

od 16 do 18 maja 2022 - 08:00-14:00

Drodzy uczniowie i rodzice.

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadów. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który zostanie wykorzystany na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem przystąpienia do projektu jest mobilizacja do działania! Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

„Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy”

Termin Akcji: od 16 do 18 maja 2022 – 08:00-14:00

Miejsce Akcji: Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 ul. Słowacka4
(pergola przy bramie szkolnej)

Uwaga! W przypadku konieczności uzyskania potwierdzenia oddania do utylizacji elektrośmieci, prosimy o kontakt ze szkolnym koordynatorem – numer będzie znajdował się na miejscu zbiórki – Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 ul. Słowacka4 (pergola przy bramie szkolnej).

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki – Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511; 83 341 75 94 wew. 23; w godz. 8:00 – 16:00

e-mail: eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT TV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP