Zakończenie roku szkolnego 2024/2023

Powitanie wakacji

Z ogromną radością informujemy, że nadszedł czas zakończenia roku szkolnego 2023/2024. To był rok pełen wyzwań, nauki, wspólnych sukcesów i niezapomnianych chwil.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam wszystkim za zaangażowanie, pracowitość i determinację, które towarzyszyły Wam przez cały rok szkolny. Wasze osiągnięcia i postępy są dla nas powodem do dumy i radości. Dziękujemy za Waszą wytrwałość i chęć do zdobywania wiedzy.
Szczególne podziękowania kierujemy również do naszych nauczycieli i pracowników szkoły. Dziękujemy za Waszą odpowiedzialną pracę, poświęcenie i oddanie. Dzięki Wam nasza szkoła jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i czuć się bezpiecznie. Wasza cierpliwość, pasja i profesjonalizm są nieocenione.
Życzymy wszystkim wspaniałych, bezpiecznych i radosnych wakacji. Niech to będzie czas odpoczynku, relaksu oraz niezapomnianych przygód i tym samym regeneracji sił na nadchodzący rok szkolny. wróćcie we wrześniu pełni energii, zapału i gotowi na nowe wyzwania.Mamy nadzieję, że będzie to kolejny rok pełen sukcesów i niezapomnianych momentów.
Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za cały rok współpracy i wspólnych starań.
Do zobaczenia we wrześniu!