Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/25

Niech będzie to dobry czas!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny, pełen wyzwań, możliwości i nowych doświadczeń. Życzymy Wam – Drodzy Uczniowie, abyście z radością i ciekawością podchodzili do nauki, a każdy dzień przynosił Wam satysfakcję z osiąganych sukcesów.

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, dziękujemy za Waszą nieocenioną pracę i zaangażowanie. Życzymy Wam dużo sił, cierpliwości oraz satysfakcji z kształtowania przyszłości naszych uczniów.

Wszystkim życzymy pomyślnego i pełnego sukcesów roku szkolnego!