Akcja "Zbiórka dla Burka"- zakończona!

Podziękowania!

Z wielką radością informujemy, że ostatnia już akcja pt. “Zbiórka dla Burka” organizowana po raz trzeci przez klasę 4PC oficjalnie została zakończona. 🐶 Uzbieraliśmy imponującą ilość karmy, która była naprawdę dobrej jakości. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję pomocy zielonogórskiemu schronisku.

Dziękujemy nauczycielom, którzy swoją postawą wspierali działania uczniów, jak również opiekunce Samorządu Szkolnego – p. Agnieszce Nowak za zorganizowanie koncertu, na którym zostały zebrane środki na zakup karmy.

Gratulujemy klasie 3PC , która zebrała największą ilość karmy , NAGRODĄ za ten wyczyn jest klasowe wyjście do kina.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy co roku wspierali naszą akcje. 😎❤️

Klasa 4PC oraz wychowawca p. Artur Zaranowski