Dzień Otwartych Drzwi

Postaw na LO II

Jak nam tego brakowało!!!! Po dwuletniej przerwie odbyły się tak oczekiwany Dzień Otwartych Drzwi naszej szkoły. Ten klimat, super muzyka, pyszna herbata – a do tego coś słodkiego, kalambury, doświadczenia, …. Atrakcji, które zaoferowali nasi uczniowie przybyłym gościom, było moc!!! Tylko żałować, że ten dzień tak szybko się skończył! Na pewno  w każdym z nas pozostawił on miłe wspomnienia i radość, że swoimi pasjami i sukcesami można było się podzielić z tak liczną publicznością. Bardzo dziękujemy Wam – Drodzy Uczniowie szkół podstawowych za przybycie i mamy nadzieję, że dołączycie do naszej społeczności w nowym roku szkolnym. Dziękujemy również nauczycielom i rodzicom, którzy towarzyszyli swoim podopiecznym. Serdeczne podziękowania kierujemy  też do wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły, którzy z tak wielkim zaangażowaniem prezentowali walory LO nr 2.