Dzień Świętego Patryka ☘️

Dziękujemy za wspólną zabawę zorganizowaną z okazji Dnia świętego Patryka, patrona Irlandii. W naszej szkole zagościła dziś radosna atmosfera, na korytarzu rozbrzmiewała irlandzka muzyka a uczniowie klasy 2PA przygotowali dla nas przepyszne ciasto marchewkowe. Na korytarzu wyświetlane były slajdy z najważniejszymi informacjami dotyczącymi święta patrona Irlandii a szkoła przystrojona była zielonymi koniczynami i balonami. Spotkać też można było Leprechauna, irlandzkiego skrzata, który przynosi szczęście.

Katarzyna Danilewicz
Marceli Szumilas