Noc Biologów

II LO

W piątek 14.01.2022r odbyła się 11 NOC BIOLOGÓW. Tradycyjnie brali w niej udział uczniowie i nauczyciele II LO. Tegoroczna oferta była, jak zwykle, bardzo różnorodna. Wiele zajęć odbywało się online, dzięki czemu mogliśmy odwiedzić różne ośrodki naukowe, w tym Uniwersytet Gdański. W przygotowaniu i prowadzeniu wykładów o roślinach mięsożernych oraz wieczornym spacerze po tamtejszej szklarni uczestniczył nasz absolwent – obecnie student Uniwersytetu Gdańskiego – Paweł Marciniak. Noc Biologów (nocbiologow.pl)