Konkurs na polsko-niemiecki tytuł projektu z okazji obchodów Dnia Europy

Konkurs, konkurs, konkurs!

Dzień Europy to święto upamiętniające tzw. Plan Schumana, przedstawiony w 1950 rokuprzez francuskiego ministra spraw zagranicznych Roberta Schumana. Co roku 9 majaobchodzimy Dzień Europy – święto pokoju i jedności w Europie. Z tej okazji nasza szkoła organizuje dla konkurs, którego celem jest promocja idei związanych z szerzeniem pokoju, jedności i współpracy w Europie. Uczestnicy Konkursu mają za zadanie stworzyć tytuł projektu z okazji obchodów Dnia Europy. Tytuł powinien składać się z co najmniej 3 wyrazów i być napisany w języku polskim. Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie Zespołu Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej w Zielonej Górze wyłącznie jako grupa nieformalna lub klasa.
Regulamin konkursu w załączniku

REGULAMIN KONKURSU NA HASŁO OBCHODÓW DNIA EUROPY 2024.pdf