II Og贸lnokszta艂c膮ce Liceum Ekologiczne z Oddzia艂ami Integracyjnymi w Zielonej G贸rze

Miko艂ajki w EKOLOGU! 馃巺

Za nami Miko艂ajki! 艢wietnej atmosfery nie zabrak艂o w LO2, gdzie Miko艂ajowa z ekip膮 Anio艂贸w, Renifer贸w i 艢nie偶ynk膮 rozdawali prezenty tym, kt贸rzy byli grzeczni. Samorz膮d Uczniowski zorganizowa艂 akcj臋 pieczenia pierniczk贸w, kt贸re wprowadzi艂y wszystkich w 艣wi膮teczny klimat, a owoce waszego wsparcia przeka偶emy na cele charytatywne. W zwi膮zku ze zbli偶aj膮cymi si臋 艢wi臋tami Bo偶ego Narodzenia ruszy艂a r贸wnie偶 akcja eko-manufaktury pod has艂em 鈥炁歸i臋ta- zero waste鈥, dzi臋ki kt贸rej dowiecie si臋, jak podarowa膰 komu艣 prezent 艣wi膮teczny bez uszczuplania swojego bud偶etu. Zapraszamy na warsztaty do Pani Agnieszki Nowak!

Dzi臋kujemy Wam za wasze wsparcie i dobr膮 zabaw臋!

馃巺Miko艂ajkowy Samorz膮d Uczniowski.

II Og贸lnokszta艂c膮ce Liceum Ekologiczne z Oddzia艂ami Integracyjnymi im. Unii Europejskiej w Zespole Szk贸艂 Ekologicznych w Zielonej G贸rze

漏 Mariusz Szpakowicz