Mikołajki w EKOLOGU! 🎅

Za nami Mikołajki! Świetnej atmosfery nie zabrakło w LO2, gdzie Mikołajowa z ekipą Aniołów, Reniferów i Śnieżynką rozdawali prezenty tym, którzy byli grzeczni. Samorząd Uczniowski zorganizował akcję pieczenia pierniczków, które wprowadziły wszystkich w świąteczny klimat, a owoce waszego wsparcia przekażemy na cele charytatywne. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia ruszyła również akcja eko-manufaktury pod hasłem „Święta- zero waste”, dzięki której dowiecie się, jak podarować komuś prezent świąteczny bez uszczuplania swojego budżetu. Zapraszamy na warsztaty do Pani Agnieszki Nowak!

Dziękujemy Wam za wasze wsparcie i dobrą zabawę!

🎅Mikołajkowy Samorząd Uczniowski.