Potyczki matematyczne

Gry matematyczne

Podczas Dni Otwartych 2LO odbyły się na wiosenne „Potyczki matematyczne” Kahoot dla reprezentantów klas 8 ze szkoły podstawowej. Po zaciętej rywalizacji uczniowie zajęli:
I miejsce kl. 8A (skład zespołu: Michał Konieczek, Karolina Suchorska, Nadia Koropczuk)
II miejsce kl. 8C (skład zespołu: Robert Rau, Tymon Ziubrzyński, Magda Stepnowska)
III miejsce kl.8D (skład zespołu: Kornelia Murzyńska, Natalia Sadza, Patryk Grzesiewicz)
IV miejsce kl. 8B (skład zespołu: Monika Piela, Szymon Ksepko, Mateusz Wasilewski)
Serdecznie gratulujemy 😊
Uczniowie otrzymają dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców.