Spotkanie z mistrzynią triathlonu

p.Agnieszka Gadomska w naszej szkole

Uczniów naszej szkoły odwiedziła p. Anieszka Gadomska. Był to swoisty powrót w mury tej szkoły, albowiem p. Agnieszka zaczęła tutaj rozwijać swoją sportową pasję. Systematyczna praca i upór doprowadziły ją do zdobywania najwyższych trofeów na arenie międzynarodowej. Podczas spotkania z młodzieżą bardzo ciekawie opowiedziała o swojej pasji, zdradziła tajniki triathlonu, bo nie każdy wie na czym polega ta dyscyplina i jaki sprzęt potrzebny jest, by móc ją uprawiać. Z wielkim zaangażowaniem zachęcała też młodzież do podejmowania wszelkiej aktywności fizycznej.
Bardzo dziękujemy za to interesujące spotkanie:) Jesteśmy wszyscy pod wrażeniem Pani siły, zaangażowania w rozwijanie i doskonalenie swojej techniki i osiągniętych sukcesów. Życzymy realizacji swoich planów, nie tylko tych sportowych, ale również i osobistych! Trzymamy za Panią kciuki!

Więcej informacji https://zielonagora.naszemiasto.pl/mistrzyni-triathlonu-agnieszka-gadomska-zarazala-sportem/ar/c2-9611625