Studniówka 2023

Było PIĘKNIE!!!

Styczeń to tradycyjny okres studniówek – prawdziwych balów, rozpoczynanych dostojnym polonezem, na które chodzi się w eleganckim stroju i z osobą towarzyszącą, podczas których należy zabawić się tak, by wspaniałe wspomnienia zostały przez całe dorosłe życie. Taki piękny czas przeżywali uczniowie naszej szkoły, którzy na pięknie udekorowanej sali w Hotelu Grape Town bawili się aż po świt. Było emocjonująco, z elegancją i szaleństwem. A teraz już tylko sto dni – tyle podobno powinno wystarczyć na intensywne przygotowania do egzaminu dojrzałości. Drodzy Maturzyści – życzymy Wam sukcesów na tej ostatniej prostej do egzaminu i super wyników maturalnych.

Poniżej krótka relacja ze Studniówki 2023 II LO .

O naszej Studniówce w mediach: