Valentine's Day Song Contest 2024

Z racji zbliżających się Walentynek, zespół nauczycieli języka angielskiego zorganizował konkurs: Valentine’s Day Song Contest. Ku zaskoczeniu organizatorów, konkurs zgromadził liczną widownię, która z zapartym tchem i emocjami pełnymi wzruszeń słuchała miłosnych historii wyśpiewanych przez swoich znajomych z ławek szkolnych. W zmaganiach wzięło udział siedmioro uczniów, którzy wykazali się bardzo dobrym warsztatem wokalnym, znajomością angielskiego, a niektórzy okazali się showmanami😀. Komisja składająca się z nauczycieli i uczniów naszego liceum wyłoniła laureatów i tak: pierwsze miejsce zdobyła Julia W. z klasy 4PC, drugie Kaja K. z 2PB, a trzecie Franek K. z 3PC. Pozostałe osoby: Amelia D., Pola M., Nina B. oraz Pola D. otrzymały wyróżnienia. Wszystkim serdecznie gratulujemy.