Zbiórka dla Burka

Przyłącz się do akcji - pomożesz zwierzętom!

Po raz kolejny uczniowie klasy 3PC wraz z wychowawcą, panem Arturem Zaranowskim,  organizują akcję “Zbiórka dla Burka”, która trwać będzie od 20.02 do 06.03. Zebrane dary zostaną przekazane do zielonogórskiego schroniska.  Wszystkie potrzebne  rzeczy dla zwierząt ( na kolejnych slajdach jest ich wykaz) należy przynosić do sali 102.  Na szkolnym korytarzu przez cały czas trwania akcji wyświetlana będzie prezentacja przypominająca, że nasi mali przyjaciele potrzebują Twoich darów by przetrwać!
Przyłącz się do akcji- nie tylko my liczymy na Ciebie!