"Zielony dzień" w naszej szkole

Obchody Dnia św. Patryka

Dzień św. Patryka, patrona Irlandii, obchodziliśmy 17 marca. W szkole zrobiło się bardzo zielono, na korytarzu rozbrzmiewała irlandzka muzyka, można było skosztować irlandzkiego ciasta marchewkowego, a także wziąć udział w konkursie dotyczącym wiedzy o patronie Irlandii. Przy stoliku konkursowym nie zabrakło irlandzkiego skrzata z garnuszkiem złotych monet. Zwycięzcą konkursu został Maksymilian z klasy 4PC. Serdecznie gratulujemy! „Zielony dzień” wprowadził nas w radosny irlandzki nastrój i wszyscy tryskali pozytywną energią i humorem. Dzięki Wam wspomogliśmy chorego na serce Dawidka z Zielonej Góry. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Wszystkim bardzo dziękujemy za wsparcie i wspólną zabawę.

Klasa 1PA, Katarzyna Danilewicz i Marceli Szumilas.